Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 4 Slideshow Image 4 Slideshow Image 4 Slideshow Image 4
دارالترجمه رسمی برلين با بكارگيری مترجمين رسمی و با تجربه قوه قضائيه آمادگی دارد كليه خدمات زير را به بهترين نحو و با بالاترين كيفيت به شما ارائه نمايد:
1. ترجمه رسمی اسناد و مدارك از و به كليه زبان ها
دارالترجمه رسمی برلین خدمات جامعی در زمینه ترجمه كلیه اسناد و مدارك از جمله مدارك تحصیلی، شناسنامه، سند ازدواج و سایر اسناد حقوقی به كلیه زبانهای زنده و رسمی دنیا ارائه می نماید. ما با درك حساسیت زمانی انجام امور اداری و حقوقی، اسناد و مدارك شما را در اسرع وقت و با بالاترین كیفیت ترجمه كرده، در اختیارتان قرار می دهیم.
2. اخذ تأييديه اسناد و مدارك از وزارت امور خارجه و قوه قضائيه
نهادهای دولتی و حقوقی، و دانشگاهها در سراسر دنیا تنها اسناد و مدارك تایید شده توسط قوه قضاییه و وزارت امور خارجه را می پذیرند. دارالترجمه رسمی برلین در صورت تمایل مشتریان محترم تأییدیه اسناد و مدارك ترجمه شده را از وزارت امور خارجه و قوه قضائیه اخذ خواهد نمود.
3. ترجمه متون تخصصی
مترجمین ما با داشتن تجربه كاری بالا و دانش تخصصی در زمینه های گوناگون، آمادگی دارند كلیه متون تخصصی در زمینه های مختلف از تجارت، امور بیمه و قراردادها، تبلیغات، حقوق، سیاست، و ادبیات گرفته تا موسیقی، پزشكی، روانشناسی، علوم مهندسی و دیگر زمینه ها را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند. دارالترجمه رسمی برلين برای رفع نیازهای ترجمه شما خواه كوچك باشند و خواه بزرگ، همواره در كنار شماست.
4. ترجمه وب سايت
گسترش اینترنت و روند جهانی شدن، نیازهای جدیدی را فرا روی صاحبان مشاغل مختلف قرار داده است. با توجه با جهانی شدن اقتصاد، بسیاری از شركتها دیگر فقط به موفقیت در بازارهای داخلی نمی اندیشند و در پی كسب درآمد قابل توجهی از طریق تجارت با سایر كشورها هستند. اما یكی از اركان موفقیت در یك بازار بین المللی، بهره گیری حرفه ای و موثر از ابزار ارتباطی نوین بویژه اینترنت است. داشتن یك وب سایت حرفه ای چندزبانه می تواند كمكی موثر در جهت معرفی و حضور شما در بازار بین المللی باشد. این كار هرچند خیلی ساده نیست، اما با كمك یك تیم ترجمه قوی و مجرب مانند تیم مترجمین ما بسیار آسان خواهد شد. ما تجربه و تخصص خود را در راستای موفقیت شما بكار خواهیم گرفت و شما را در زمینه مكاتبات بین المللی و ترجمه وب سایت به بهترین نحو یاری خواهیم نمود.
5. خدمات ترجمه شفاهی
دارالترجمه رسمی برلين با همكاری مترجمان تحصیل كرده در خارج از كشور آمادگی دارد مترجمان خود را جهت ترجمه شفاهی همزمان و غیر همزمان به كنفرانسها، سمینارها و مذاكرات تجاری شما در هر نقطه از ایران و جهان اعزام نماید.
6. ارائه خدمات ترجمه شفاهی به اتباع خارجی
مترجمین دارالترجمه رسمی برلين آمادگی دارند اتباع خارجی را در سفر به ایران و در طول مدت اقامت آنها جهت انجام امور ترجمه همراهی نمایند.